Yukarı

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası 17.11.1958 tarihinde Mehmet Çuhacı, Şerif Yörük, İbrahim Aktuğ, Hayrettin Gürsel, Hasan Şapçı, Hüseyin Yazır, Osman Ergene, Kadir Karasu, Emin Balcı, Nedim Mercan’dan oluşan Meclis içerisinden seçilen Yönetim Kurulu ile ilgili kanunlar çerçevesinde kurularak bölgemizde faaliyetlerine başlamıştır.

2010 yılında Yönetim Kurulumuzun almış olduğu karar doğrultusunda mevcut binamızın üyelerimize hizmet vermekte yetersiz olduğu, daha sağlıklı hizmet verileceği bir binanın gerekli olduğuna kanaat getirilmiştir. Yeni hizmet binamız, 1671 m2 olup 5 kattan oluşmaktadır. 2018 yılında TSE’den ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Belgesinin alınmasıyla hizmet kalitesini arttırmıştır. Yine odamız TOBB Akreditasyon Sistemi çerçevesinde 9. Dönem Akredite Oda Borsalar arasına girmek için başvurmuş ve başvurumuz B seviye olarak kabul edilerek çalışmalara başlanmıştır, çalışmalar hala devam etmektedir.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası 31 Meclis Üyesi, 9 Yönetim Kurulu Üyesi, 14 Meslek Grubu ve 9 Personeli ile üyelerine yönelik kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetlerine devam etmektedir.