Keşan TSO’dan “K” Türü Yetki Belgesi Hizmeti 29 Mart 2023,
![](tema/genel/uploads/haberler/İSMAİL-SAPCİ-K-TURU.jpg)
Keşan TSO’dan “K” Türü Yetki Belgesi Hizmeti
Keşan TSO (Keşan Ticaret ve Sanayi Odası) ticari yük ve yolcu taşıma araçlarında zorunlu olan “K” Türü Yetki Belgesi başvuru işlemlerini çevre il Ticaret ve Sanayi Odalarına gitmeden artık Keşan TSO bünyesinde başvuru işlemlerinin yapılacağını duyurdu.
Başkan Şapçı: “K Türü Yetki Belgesi’ni Odamız Hizmet Alanları İçerisine Eklemiş Olduğumuzun Buradan Müjdesini Veriyorum”
“K” Türü Yetki Belgesi’nin Keşan TSO’da verilmeye başlanacağını belirten Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı şunları ifade etti “Daha öncesinde Üyelerimiz ve vatandaşlarımız “K” Türü Yetki Belgelerini (K1-K2- K3, K1*-K2*-K3* ve Özel Belge) çevre İl Odalarından alabiliyorlardı bu durum Üyelerimize ve vatandaşlarımıza oldukça zaman kaybı ve yol gidip gelme sorununu doğuruyordu. Keşan TSO yönetimi olarak üyelerimizden gelecek olan istek ve taleplere her daim önem vererek bu görüşleri dikkate alıyoruz. Bu kapsamda da Odamız hizmet alanları içerisine yürüttüğümüz çalışmalar doğrultusunda “K” Türü Yetki Belgesi’ni eklemiş olduğumuzun buradan müjdesini veriyorum. Üyelerimiz artık zaman kaybı yaşamadan Odamıza gelerek “K” Türü Yetki Belgelerini alabileceklerdir. Odamıza bir yeni hizmet daha eklememizde desteklerini esirgemeyen TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na bizlere vermiş olduğu desteklerinden dolayı buradan teşekkür ederim.
Süreç ile ilgili Oda çalışma arkadaşlarımız İstanbul’da T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 1. Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen “K” Türü Yetki Belgeleri Eğitimine katılarak gerekli işlemlerin hızlı bir şekilde yürütülmesi için çalışmalarına devam ediyorlar.
Önümüzdeki günlerde Odamız tarafından “K” Türü Yetki Belgelerinin başvuruları alınmaya başlanacaktır. Üyelerimiz başvuru ile ilgili duyurulara Keşan TSO resmi web adresimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirler. Bölgemize kazandırdığımız bu hizmetin ulaştırma sektöründe faaliyet gösteren Üyelerimize ve bölge halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Keşan TSO olarak geçmişte olduğu gibi bugünde Üyelerimize en iyi hizmeti vermenin arayışı içerisindeyiz. Üyelerimiz her zaman Keşan TSO’ya gelerek ticaret, sanayi, tarım ve turizm alanlarında yaşamış oldukları sıkıntıları, isteklerini ve taleplerini iletebilirler. Keşan TSO olarak çözüme kavuşturmak için gerekli adımları, geçmişte olduğu gibi bugünde atmaya devam ederek, bölgemizin gelişimine her daim katkı sunmaya devam edeceğiz.” dedi.
DIĞER HABERLER
-
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Oda/Borsa Yönetim Kurulu Başkanları İstişare Toplantısı
22 Temmuz 2024, -
TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret
13 Temmuz 2024, -
ICC Türkiye Milli Komitesi 70. Genel Kurulu
13 Temmuz 2024, -
T.C. Ticaret Bakan Yardımcımız Sezai Uçarmak’tan İpsala Gümrük Kapımıza Ziyaret
08 Temmuz 2024, -
Edirne İş Dünyası Buluşması
07 Temmuz 2024, -
Keşan TSO’da Hijyen Eğitimleri Devam Ediyor
26 Haziran 2024, -
Keşan TSO NEETPRO Projesi Kapsamında MYK Sınavlarını Gerçekleştirdi
12 Haziran 2024, -
Keşan TSO Keşan Mahmutköy Kuru Fasulyesi’nin Coğrafi İşaret Tescil Belgesini Aldı
04 Haziran 2024, -
Keşan TSO KOSGEB Temsilciliği 2 Milyonluk Destek Programını Duyurdu
04 Haziran 2024, -
Keşan TSO Konutların Turizm Amaçlı Kiralanması Hakkında TOBB İle Görüş Önerisinde Bulundu
28 Mayıs 2024,